Hangzhou Shengyi Turist Yenilik Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite Sleep Blindfold Göz Maskesi satış için
iyi kalite Sleep Blindfold Göz Maskesi satış için
Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. is our trusted supplier for many years. Wish him a good future here.

—— Mark Welch

You already have a solid foundation in business. I sincerely wish you show yourself roundly and win a complete success in this new website.

—— Anna

I want to say that your products are very good. Thank you for all your suggestions, cooperation and good after-sale services.

—— Mr. Joe Eliot

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd.
Exhibition 2016.7.31 The gate of Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. 1 The gate of Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd. 2 Showroom Office Environment Workshop 1 Workshop 2 Packing Department Warehouse 1 Warehouse 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : SY
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Export Mode:: Have Own Export License
2004 yılında kurulan Hangzhou Shengyi Turizm Yenilik Co Ltd toptan ve perakende genel mal, kozmetik, yıkama makaleler, sıhhi makaleler, seyahat makaleler, kırtasiye, kimyasal malzeme, donanım ve göz maskesi, şişme boyun yastık gibi tekstil konusunda uzmanım. , Şampuan, sabun, diş kiti, tıraş seti, çoraplar yaygın olarak gezginler tarafından rekabetçi fiyat ile kullanılır. Bir OEM tedarikçisiyiz, her zaman müşterilerin gereksinimlerini kesinlikle takip ediyoruz. Ürünlerimiz Çin'in yanı sıra Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güney Doğu Asya, Afrika gibi yabancı ülkelerde ve bölgelerde de satılmaktadır. Ürünlerimiz SGS, REACH testlerini geçti. Firmamız gelişmiş makinelerin, vasıflı işçilerin ve zengin deneyimin avantajlarına sahiptir. 10 yıldan fazla çaba harcadıktan sonra, müşterilerimizin geniş güvenini elde ederiz. Pratik akılla her zaman "kredi üstünlüğü, kalite güvenilirliği" ilkesine ısrarcı oluruz. Rekabetçi fiyatın yanı sıra, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını iş dünyasının her aşamasında karşılamak için logo baskı, özel ambalajlama ve hızlı teslimat gibi çeşitli hümanize hizmetler sunuyoruz. Biz içtenlikle tüm dünyadan arkadaşlarınızla işbirliği için sabırsızlanıyoruz. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Hep memnun kalacaksınız.

İletişim bilgileri
Hangzhou Shengyi Tourist Novelty Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Stella Feng

Tel: 86-571-86048115-8001

Faks: 86-571-86024073

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)